2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Pobierowo
Dodane 19 maja 2024

Konserwator ośrodka wczasowego

Lokalizacja

Pobierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Konserwator w Ośrodku Wczasowym

Ośrodek Wczasowy nad morzem (Dziwnów) poszukuje odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Konserwatora. Jeśli jesteś osobą technicznie uzdolnioną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Utrzymanie w dobrym stanie technicznym infrastruktury ośrodka, w tym budynków, instalacji i sprzętu.

  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji: hydraulicznych, elektrycznych, stolarskich itp.

  • Regularne przeglądy i monitorowanie stanu technicznego urządzeń oraz systemów.

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi w razie potrzeby.

  • Reagowanie na awarie i usuwanie usterek w krótkim czasie.

  • Po sezonie wykonywanie i nadzorowanie prostych prac remontowo-budowlanych związanych z modernizacją ośrodka.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność wykonywania podstawowych prac z zakresu hydrauliki, elektryki, stolarstwa.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowość do zamieszkania na terenie ośrodka nad morzem.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w malowniczym otoczeniu.

  • Zakwaterowanie na terenie ośrodka w okresie wykonywania pracy, a w sezonie również wyżywienie.

Lokalizacja

Pobierowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pobierowo
ID: 919343110