2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Katarzyna
Dodane 27 maja 2024

JUMBO: pracownik magazynu (Holandia)

Wynagrodzenie

50 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Szukasz długoterminowej i stabilnej pracy z możliwością rozwoju? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dla naszego klienta, supermarketu Jumbo Online w Den Bosch, poszukujemy zmotywowanych i entuzjastycznych pracowników magazynu. Chcesz pracować za kulisami zakupów spożywczych online, a może po prostu lubisz aktywną pracę? Tak czy inaczej, oto Twoja szansa!

Opis stanowiska:

  • Jako członek zespołu Jumbo będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień składanych przez klientów z całej Holandii

    Ddo Twoich głównych zadań należeć będzie kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego i wózka elektrycznego

  • Uzupełnianie produktów na półkach oraz przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:

  • Jesteś zmotywowany/a i pozytywnie nastawiony/a do pracy i ludzi

  • Chesz się rozwijać poprzez uczestnictwo w programach szkoleniowych

  • Jesteś elastyczny/a jeśli chodzi o godziny pracy i gotowy/a do pracy w weekendy

  • Porozumiewasz się w języku angielskiego na poziomie minimum B1

  • Jesteś sprawny/a fizycznie (praca wymaga dużo chodzenia)

  • Masz doświadczenie w pracy na magazynie

  • Ważne: Możemy skontaktować się tylko z osobami, które wyślą CV w języku angielskim oraz posiadają europejski paszport lub dowód osobisty.

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie

  • Wynagrodzenie 14,70 EUR brutto/godzina (w tym ADV) dla osób powyżej 21 roku życia

  • Znakomitą stołówka z dobrymi cenami + bezpłatny ciepły posiłek na popołudniowej zmianie

  • 4-tygodniowe pełnopłatne szkolenie i możliwość rozwoju w firmie

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Pomoc i nadzór naszego konsultanta wewnętrznego

  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego oraz ubezpieczenia zdrowotnego

  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów podróży w przypadku korzystania z własnego samochodu

  • W razie potrzeby organizujemy spotkania w celu uzyskania numeru BSN

  • Możliwość skorzystania z regulacji ET

WAŻNE:

  • Skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które wyślą CV w języku angielskim

  • Obowiązują stawki wiekowe:

    • 20 lat - 9.96 EUR/brutto/godz.

    • 19 lat - 7.47   EUR/brutto/godz.

    • 18 lat - 6.26 EUR/brutto/godz.

    • Stawki zawierają dodatek ADV

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 838337859