2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Warmińsko-mazurskie
  6. Hostessa, host - Olsztyn
Dodane 23 maja 2024

Hostessa - promowanie marki

Wynagrodzenie

29,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Praca Hostessy polega na reklamowaniu produktów, usług lub marki w sposób nietuzinkowy i przynoszący efekty. Do obowiązków hostessy należy pomoc w działaniach promocyjnych podczas wszelkiego rodzaju imprez, promowania produktu, zwiększanie sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa

  • Dbałość o wizerunek promowanej marki

  • Udział w promocjach i akcjach marketingowych

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać

  • Zaangażowania w wykonywaną prace, entuzjastycznego nastawienia

  • Jesteś komunikatywna, energiczna i punktualna

To oferujemy

  • Współprace na podstawie umowy- zlecenia

  • Zapewniamy elastyczny czas pracy

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe

Zwracam się z prośbą o przesyłanie CV tylko ze zdjęciem.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918918654