2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Lidia Godlewska
Dodane 27 maja 2024

elektromonter - Bydgoszcz - 1 zmiana

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera?

Jesteś osobą sumienną oraz cechuje Ciebie dokładność?

Masz aktualne uprawnienia kwalifikacyjne do 1kV?

Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio z firmą w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia - podaj nam swoje oczekiwania!
  • możliwość rozwoju kompetencji;
  • lokalizacja: Myślęcinek lub Osowa Góra;
  • dla chętnych - praca w delegacjach do Poznania od poniedziałku do piątku (podwajamy wynagrodzenie!)

zadania

  • cięcie przewodów i wykonywanie wiązek elektrycznych
  • montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych
  • wykrywanie oraz naprawa awarii w pociągach

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnień kwalifikacyjnych do 1kV
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916408228