2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Piekary
Dodane 20 maja 2024

Elektromechanik - Eurocomplex Trucks Piekary k/Krakowa

Wynagrodzenie

6 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eurocomplex Trucks Sp. z o.o. przyjmie do pracy elektromechanika.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, umowę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie oparciu o system premiowy, możliwość szybkiego wdrożenia w oparciu o system szkoleń.

Zakres obowiązków:

- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o dokumentacje producenta

- doposażenie pojazdów ( alarmy, belki oświetleniowo-sygnalizacyjne, sygnały dźwiękowe, GPS)

- przeglądy przedsprzedażne i okresowe pojazdów marki RENAULT TRUCKS

Wymagania:

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

- samodyscyplina i analityczne myślenie

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie na stanowisku elektromechanik samochodowy

Lokalizacja

Piekary,

Małopolskie

Małopolskie, Piekary
ID: 900496862