2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Jasień
Dodane 27 maja 2024

Dyspozytor transportu samochodowego

Wynagrodzenie

6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gdańskie Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się odbiorem i transportem odpadów komunalnych oraz segregowanych na terenie Miasta Gdańska poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: teren Miasta Gdańsk

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy/Baza: Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę na pełen etat

  • pracę w godz. 6-14 od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie od 6100 zł/brutto

  • dodatki / świadczenia:

    • dodatek do wypłaty za dojazdy rowerem do pracy

    • prywatną opiekę medyczną

    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

    • atrakcyjne świadczenia socjalne

Obowiązki:

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników przy odbiorze i transporcie odpadów komunalnych

  • układanie tras przejazdu floty

  • ustalanie harmonogramów odbioru odpadów

  • prowadzenie spraw związanych z gospodarką paliwową

  • wydawanie i kontrola kart drogowych, wystawianie kart BDO

  • współpraca z warsztatem, organizacja  pomocy technicznej

  • ewidencja czasu pracy podległych pracowników

  • ewidencja dokumentacji transportowej

  • systematyczne i terminowe przekazywanie wymaganych dokumentów do innych działów

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podanym stanowisku

  • umiejętność kierowania zespołem

  • prawo jazdy kat. B mile widziana kat. C

  • znajomość ustawy o transporcie drogowym

  • znajomość systemów nadzoru nad pojazdami w branży komunalnej mile widziana

  • znajomość zasad planowania i optymalizacji kosztów transportu

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Aplikację w formie CV prosimy przesyłać poprzez OLX lub za pomocą poczty elektronicznej na adres rekrutacja(a)guk.gda.pl z dopiskiem "dyspozytor transportu samochodowego".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 862001092