2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Białystok
  6. Montaż i serwis - Leśna Dolina
NIBE-BIAWAR
Dodane 27 maja 2024

Doradca techniczny (serwis pomp ciepła)

Lokalizacja

Białystok, Leśna Dolina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie reklamacji w zakresie oferty NIBE,

  • telefoniczna i mailowa obsługa serwisowa (przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych, wsparcie techniczne instalatorów i serwisantów),

  • obsługa zgłoszeń serwisowych i związanej z nimi dokumentacji,

  • udział w wyjazdach serwisowych (uruchomienia, przeglądy i diagnostyka instalacji z pompami ciepła NIBE)

  • prowadzenie magazynu części zamiennych, realizacja zamówień, wysyłka części zamiennych do kontrahentów i dostawców,

  • współpraca z serwisem dostawców w zakresie rozpatrywania reklamacji, dokumentacji technicznej, opisywania i wysyłki części do dostawców,

  • koordynowanie i rozliczanie usług serwisowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechaniczne, inżynieria środowiska, ciepłownictwo) – absolwenci również mile widziani,

  • podstawowa wiedza o pompach ciepła – ogólna znajomość zagadnienia,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • chęć uczenia się nowych rzeczy,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość zagadnień związanych z układami hydraulicznymi i elektrycznymi.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00 lub możliwość ustalenia innych godzin jeżeli dojazd np. na 8.00 lub 7.30 bardziej Ci pasuje),

  • szkolenia produktowe (jeżeli nie masz dużego doświadczenia, nie obawiaj się, cenimy ludzi z potencjałem i ich szkolimy),

  • pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),

  • system premiowy,

  • świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),

  • dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),

  • znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Leśna Dolina
ID: 916402864