2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Zootechnik / Kierownik produkcji zwierzecej TK Agro

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TK Agro s.r.o. to Dunska firma zajmujaca sie produkcja trzody chlewnej na fermach w Kamenici nad Cirochou i Topolovka na wschodzie Slowacji.

Aktualnie poszukujemy kierownika produkcji zwierzecej na ferme w Kamenici nad Cirochou. Ferma przeszla remont w 2022r. wielkosc stada podstawowego to 2000 loch.

Opis stanowiska: Zarzadzanie zespolem 10 pracownikow pracujacych w systemie tydzien praca, tydzien wolne, 5 pracownikow jednoczesnie na fermie. Zarzadzanie sektorem inseminacji , porodowki i odchowalni. Planowanie i organizacja pracy , kontrola, uczenie i trening pracownikow , odpowiedzialnosc za wyniki produkcyjne. Praca razem z pracownikami przy ich dziennych zadaniach jak inseminacja, karmienie, przemieszczenia zwierzat, selekcja i kontrola prosiat i inne. Bliska wspolpraca z manadzerem fermy.

Wymagania:

- Minimum 2 lata pracy na fermie loch.

- Doswiadczenie w pracy na fermie trzody za granica mile widziane(DK,DE,UK itp.)

- Ambicje i umiejetnosci nadzorowania pracownikow (planowanie codziennej pracy, przydzielanie zadań, sprawdzanie wykonanej pracy, dawanie FB, uczenie nowych osób itp.) - Chec pracy na chlewni z innymi pracownikami.

- Wymagany jezyk slowianski np. Polski , Slowacki , Czeski , Ukrainski. - Chec przeprowadzki na Slowacje.

Oferujemy:

- Odpowiedzialna praca na stanowisku kierowniczym produkcji w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji.

- Stała praca z umową na czas nieokreślony.

- Wynagrodzenie menadżerskie + zakwaterowanie opłacane przez firmę.

- Dalsze szkolenia z zakresu zarządzania ludźmi i/lub języka słowackiego (w razie potrzeby).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 889928118