2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Iłowa
Paweł
Dodane 22 maja 2024

zlecenie- pracownik ds. usług

Lokalizacja

Iłowa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe. ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów. Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Obecnie poszukujemy osoby na umowę zlecenie do prac magazynowych.

Do miejscowości : Iłowa

Zakres obowiązków:

  • wykładanie odzieży po praniu do szafek pracowniczych

  • ewidencja (skanowanie) odzieży do prania

Wymagania:

  • otwartość i nastawienie na współpracę

  • przejazd własnym transportem pomiędzy lokalizacjami (przewóz odzieży do i z prania, rozliczenie transportu na podstawie kilometrów)

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • praca raz w tygodniu - godziny do ustalenia

Lokalizacja

Iłowa,

Lubuskie

Lubuskie, Iłowa
ID: 916874305