2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olszowa
Dodane 27 maja 2024

Zbrojarz, betoniarz - produkcja REKERS Olszowa

Lokalizacja

Olszowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma REKERS jako rodzinne przedsiębiorstwo średniej wielkości działa w branży budowlanej od 1919 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do tego, iż dzisiaj zatrudniając w różnych zakładach ponad 700 osób, należymy do czołowych przedsiębiorstw przemysłu betonowego. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Niemczech oraz od 2007 roku również w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zbrojarz, betoniarz - produkcja

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie miejsca pracy, formy

  • Prace w zakresie montażu zbrojenia

  • Betonowanie prefabrykatów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku mile widziane

  • Umiejętność betonowania

  • Zaangażowanie, dyscyplina oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych

    zadań

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym mile widziana

  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem, jednak nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Praca na 1 zmianę, w godzinach 6-14, od poniedziałku do piątku

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o

    międzynarodowym zasięgu

  • Zatrudnienie na pełen etat, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i

    doświadczenia zawodowego kandydata

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz stały rozwój zawodowy pośród

    inżynierów z wieloletnim doświadczeniem

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem, chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie CV z nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji."

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Olszowa,

Opolskie

Opolskie, Olszowa
ID: 849701753