2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnimy sprzedawcę w Piekarni

Wynagrodzenie

4 650 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • promowanie i sprzedaż produktów piekarni

  • dostarczanie klientom informacji na temat oferowanych produktów

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala

  • przeprowadzanie codziennej inwentaryzacji towaru

  • utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym oraz w soboty

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia umożliwiające rozwój w zakresie sprzedaży i obsługi klienta

  • dynamiczne środowisko pracy z przyjaznym i otwartym zespołem

CV prosimy kierować za pośrednictwem olx lub na maila: a.falarz(małpa)piekarniakierzel.pl  lub telefonicznie na numer 51*******11 godzinach 7-15 .

Przed wysłaniem przez Pana/Panią dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez nas Pana/Pani danych osobowych [RODO] dostępną pod linkiem www.piekarniakierzel.pl/Aktualności/Rodo

Firma Kierzel

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 916635214