2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Mikołaj Lechkun
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnimy SPAWACZA (MAG 135)

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Marat z oddziałem w Jarocinie zatrudni na stanowisko: Spawacz (MAG 135)

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym lub wytycznymi przełożonego;

  • organizowanie oraz obsługa stanowiska i urządzeń do spawania, w tym zmechanizowanych i  zautomatyzowanych, stosownie do posiadanych uprawnień;

  • wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, jak piłowanie, wiercenie, cięcie, prostowanie, wyginanie, zgrzewanie, nitowanie;

  • wykonywanie przyrządów i urządzeń pomocniczych do celów produkcyjnych.

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowiskach spawalniczo-ślusarskich – min 1 rok;

  • umiejętności spawania konstrukcji;

  • uprawnienia MAG 135, złącze BW i FW, grupa mat. FM1

  • znajomości rysunku technicznego;

  • rzetelności;

  • uczciwości;

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym i braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku spawacza.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia

  • kartę Multisport (dofinansowanie)

  • Benefit owocowo-warzywny

  • podstawową opiekę medyczną

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 718206713