2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wierzchowisko
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego

Wynagrodzenie

3 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wierzchowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

FPHU Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji worków LDPE, PP, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.

Siedzibą firmy jest miejscowość Wierzchowisko, położona na obrzeżu Częstochowy, w gminie Mykanów.

Zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska (zadania):

- Realizowanie planów firmy, budowanie bazy odbiorców oraz analiza rynku,

- Podejmowanie działań mających na celu maksymalizację obrotów firmy,

- Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert, praca w terenie,

- Sprzedaż produktów oferowanych przez naszą firmę.

Oczekujemy:

- CHĘĆ DO PRACY

- Identyfikacja z potrzebami firmy w zakresie realizowania planów firmy,

- Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klientów,

- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Samodzielność, determinacja i wytrwałość w realizacji postawionych zadań,

- Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.

-Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-bazę klientów

-Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia

-Stabilne zatrudnienie i praca w siedzibie firmy

-narzędzia do pracy — zapewniamy samochód służbowy, telefon oraz tablet

-Pracę w zespole profesjonalistów

Rozmowy będą przeprowadzane w Wierzchowisku.

Lokalizacja

Wierzchowisko,

Śląskie

Śląskie, Wierzchowisko
ID: 677462669