2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Lubelskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Nałęczów
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy Opiekunkę w Domu Opieki

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nałęczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

adres: 20 km. od Lublina

Dom Opieki i Rehabilitacji Pałac Nałęczów zatrudni osobę na stanowisko opiekun osób starszych.

Co oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające dla kandydatów i kandydatek, którzy nie posiadają doświadczenia w pracy z Pacjentem

  • stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia

  • obiady pracownicze

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Obowiązki:

  • wspieranie Pensjonariuszy w ich codziennych potrzebach i czynnościach

  • pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się

  • karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków i dopajanie Pensjonariuszy między posiłkami

  • pomoc w poruszaniu się osobom niepełnosprawnym

  • współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pensjonariuszy

Wymagania:

  • serce do pracy i rozumienie potrzeb osób starszych

  • umiejętność organizacji pracy

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę

  • łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi

  • gotowość do pracy w różnych godzinach, w tym również w weekendy

  • doświadczenie w pracy w opiece nad seniorami

Szczegóły oferty pod numerem telefonu: 57*****66.

Proszę o kontakt telefoniczny , nie odpisujemy na maile i wiadomości

Lokalizacja

Nałęczów,

Lubelskie

Lubelskie, Nałęczów
ID: 763788804