2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Bemowo
Dodane Dzisiaj o 10:26

Zatrudnimy OPIEKUNA lub POMOC do opieki nad dziećmi do lat 3 (BEMOWO)

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

"Akademia Pod Aniołkami" do punktu na Bemowie (Warszawa-Bemowo) przy parafii Matki Bożej Królowej Aniołów zatrudni osobę do opieki dzieci do lat 3. www.podaniolkami.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do zadań dziennego opiekuna należy w szczególności:

- zapewnienie dzieciom opieki w warunkach bytowych zbliżonych do warunków domowych;

- zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka

- prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka.

- współpraca z rodzicami dzieci, w szczególności przez: korzystanie z pomocy rodziców w sprawowaniu opieki nad dziećmi w czasie prowadzenia zajęć; prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi.

- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE: - Doświadczenie pracy z dziećmi w wieku do lat 3.

W przypadku braku kwalifikacji (certyfikatu Opiekuna dziennego) będzie możliwość nabyć podczas podjęcia współpracy.

ATUTEM BĘDZIE ODBYTE:

a) 160-godzinne szkolenie na dziennego opiekuna albo

b) 40-godzinne szkolenie uzupełniające, w tym z zakresu udzielania dziecku pierwszej pomocy, jeżeli posiada kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo wychowawczego

OFERUJEMY: Umowę po odbyciu okresu próbnego , godne wynagrodzenie oraz bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy. Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 697667572