2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Czarnożyły
Dodane 21 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatora CNC

Lokalizacja

Czarnożyły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma GLASSINI od 2018 roku zajmuje się projektowaniem oraz produkcją systemowych rozwiązań do konstrukcji szklanych w tym daszków, balustrad oraz ścian bezramowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko operator centrum obróbczego CNC Intermac MASTER 33.3

Miejsce pracy:

Czarnożyły od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Obowiązki:

  • obróbka tafli szkła na centrum obróbczym CNC Intermac MASTER 33.3

  • bieżąca konserwacja i czyszczenie urządzenia zgodnie z instrukcją

  • opracowywanie rysunków przy pomocy programów 2D CAD (draftsight Pl)

  • obróbka dokumentacji związanej z rejestrowaniem nowych zleceń produkcyjnych

  • rejestrowanie nowych zleceń w systemie produkcyjnym

  • opisywanie rozchodów materiału zużytego na zlecenia

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • mile widziana znajomość programów CAD

  • umiejętność pracy z pakietem Office

  • sumienne podejście do pracy

  • odpowiedzialność

  • samodzielność

Oferujemy:

-pracę na ustalonych warunkach zatrudnienia (umowa o pracę)

- młody i dynamiczny zespół współpracowników

-bardzo dobra atmosfera pracy

Warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie do omówienia na spotkaniu zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego oraz zakresu  pracy omawiane na bezpośredniej rozmowie

  • Podanie/CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych proszę przesyłać poprzez email admin[małpa]glassini.eu lub przynieść osobiście do biura 98-310 CZARNOŻYŁY, UL. CZARNOŻYŁY 140C w godzinach 8-16.

  • Po otrzymaniu CV umawiamy spotkanie.

Lokalizacja

Czarnożyły,

Łódzkie

Łódzkie, Czarnożyły
ID: 913344512