2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Żory
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisko Logistyk praca w Żorach

Wynagrodzenie

4 945 - 6 192 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Logistyk.

Dołącz do naszego zespołu Grupy Damiro/Midura Group, która jest liderem na rynku foteli specjalistycznych z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Umiejętność pracy w zespole

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

• Prawo jazdy kat. B

• Efektywne planowanie oraz organizowanie pracy własnej

• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS OFFICE

• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku logistyk

• Sprawność fizyczna

Twój zakres obowiązków:

• Nadzór nad pracą magazyniera

• Kontrola stanów magazynowych

• Wyjazdy poza stałe miejsce pracy w celu zaopatrzenia, dostarczenia towaru

• Przeprowadzanie końcowej kontroli jakości towaru

• Raportowanie czasu pracy, zużytych materiałów – do systemu informatycznego

• Kontakt z dostawcami i firmami kurierskimi, spedycyjnymi

• Terminowa realizacja zamówień od klienta

• Wydawanie towaru z magazynu na podstawie zleceń

• Przygotowywanie towaru dla działu produkcji

• Weryfikacja ilościowa i jakościowa dostarczonego towaru

• Bieżące zgłaszanie braków towaru do przełożonych

• Prawidłowe (zgodne z przypisanym miejscem) rozmieszenie towaru na magazynach

• Umiejętne posługiwanie się dokumentacją magazynową

• Przygotowywanie i przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu

To oferujemy:

• Pracę stacjonarną w godz. 8 - 16, od poniedziałku do piątku

• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

Prosimy o załączenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Damiro Damian Midura,                   ul. Pszczyńska 149B, 44-240 Żory (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 863747652