2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opole
Antoni
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnimy mechanika BARDZO DOBRE ZAROBKI!!!

Wynagrodzenie

8 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Euro-Standard o profilu usługowo-transportowo-budowlanym z ugruntowaną , stabilną pozycją na rynku od 33 lat zajmuje się szerokim zakresem robót budowlanych, robotami ziemnymi, transportem materiałów, usługami wykonawczymi. Ponadto posiadamy maszyny na wynajem - dźwigi, ładowarki teleskopowe Manitou, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, walce, rozściełacz, zamiatarki, czteroośki itp.

Stale rozwijamy zasoby maszyn i narzędzi o nowe. Praca w bardzo dobrych warunkach - wyposarzony warsztat, mozliwość przystosowania miejsca pracy pod siebie. Podnosimy kwalifikacje solidnych i lojalnych pracowników. Terminowe wypłaty i zadowolenie pracownika to ważny punkt naszej działalności jak i profesjonalne wykonywanie usług i robót dla kontrahentów. Praca w zespole dwuosobowym... Obecnie na ukończeniu nowa siedziba firmy z trzema stanowiskami warsztatowymi, oświetlonymi kanałami przystosowanym pod naprawy maszyn i ciągników siodłowych.

Na Opolskim, Śląskim, Dolnośląskim rynku zdobyliśmy zaufanie oraz bardzo dobrą opinię wśród inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

www.euro-standard.com.pl

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska: Mechanika

Zakres obowiązków:

-diagnozowanie podstawowych usterek pojazdów i maszyn budowlanych

-naprawa maszyn budowlanych ( z uwzględnieniem serwisu zewnetrznego producenta maszyny przy poważnych awariach i wymianach skomplikowanych podzespołów w tym elektroniki - współpraca z serwisem zewnętrznym)

-raportowanie przełożonym o obecnym stanie maszyn i pojazdów, stopniu zużycia

-wymiana cześci i płynów eksploatacyjnych

-diagnostyka i naprawa aut osobowych

-wymiana awaryjna kół i opon

-awaryjne naprawy na miejscu przestoju maszyny ( brak delegacji - powrót do domu)

-naprawa samochodów ciężarowych ( z uwzględnieniem serwisu zewnetrznego producenta maszyny przy poważnych awariach i wymianach skomplikowanych podzespołów, w tym elektroniki - współpraca z serwisem zewnętrznym)

-współpraca z działem części zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Zapał i chęci do pracy

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywność

  • Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu pracy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów przy awariach i usterkach

PRACA CAŁY ROK!

Co oferujemy:

-Umowę o prace na pełen etat w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych.

-Wolne weekendy lub możliwość pracy także w soboty na życzenie

-Możliwość zaliczek

-Elastyczny czas pracy - godziny/wolne dni

-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole

-Możliwość przyuczenia i zdobycia wiedzy pod okiem doświadczonego mechanika

-Odzież ochronną i niezbędne narzędzia i urządzenia do pracy

Dopuszczamy możliwość stałej współpracy z doświadczonym warsztatem mechaników w zakresie mechaniki maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych na umowe B2B lub umowy o dzieło.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

praca(at)euro-standard.com.pl

Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) na przetwarzanie moich danych osobowych firmie Euro-Standard Antoni Król Andrzej Król Sp. K. dla celów rekrutacyjnych”.

lub kontakt telefoniczny 60*****30.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 819674084