2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Legnica
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy kucharza do Benvenuti in Italia w Galerii Piastów, Legnica

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Benvenuti in Italia – witamy we Włoszech! Włoskie restauracje słyną na cały świat z bardzo dobrej i prostej kuchni, gdzie podawane są potrawy świeże, robione według oryginalnego przepisu i z najwyższej jakości produktów regionalnych. „Benvenuti in Italia – Witamy we Włoszech” wprowadza w świat antyczny i prosty czyli dania kuchni włoskiej i lokalne przysmaki , a zapach ziół prowadzi do wspomnień ze słonecznych wakacji.

Restauracja BENVENUTI IN ITALIA poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Legnica, Galeria Piastów

Nr ref: kucharz/bv/legnica

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami

• Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach

• Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu

• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

• Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

• stabilne zatrudnienie

• elastyczne godziny pracy

• motywacyjny system wynagrodzenia

• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery

• pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV e-mail: CVmałpamjm-group.pl , przez OLX lub osobiście w lokalu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 681035651