2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gryfino
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy inżyniera budownictwa lub technika instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gryfino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dolna Odra w Gryfinie zatrudni osobę z wyższym wykształceniem o kierunku technicznym lub technika instalacji sanitarnych.

          I.         Zasadnicze obowiązki:

Ø kontrola rozliczania kosztów ogrzewania, dostaw wody i odprowadzenia ścieków, kosztów dostawy gazu i energii elektrycznej,

Ø sporządzanie analiz zużycia mediów,

Ø kontrola realizacji robót konserwacyjnych i remontowych w zakresie instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych),

Ø nadzór nad wykonywaniem przeglądów instalacji gazowych.

Powyższy zakres pracy dotyczy budynków zarządzanych przez Spółdzielnię.

        II.          Zasadnicze kwalifikacje – wykształcenie wyższe o kierunku technicznym lub technik instalacji sanitarnych, prawo jazdy kat. B; znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

      III.         Forma zatrudnienia – umowa o pracę.

     IV.          Wysokość wynagrodzenia – 7.000 zł brutto do negocjacji.

       V.          Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – od 01.08.2024 r. (istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu).

VI.          Termin składania ofert – 10.06.2024 r.

Zainteresowanych ofertą prosimy o dostarczenie podania do biura naszej Spółdzielni oraz curriculum vitae wraz ze zdjęciem i klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez naszą Spółdzielnię.

Lokalizacja

Gryfino,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfino
ID: 915233434