2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Piła
Dodane 05 maja 2024

Zatrudnimy Glazurnik/płytkarz

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma specjalizująca się w pracach wykończeniowych oraz remontowych zatrudni na stanowisko Płytkarz/Glazurnik

ZADANIA:

  • Przygotowanie podłoża pod kafelki / płytki

  • Układanie kafelków / płytek różnego formatu i materiału

  • Układanie zdobień/ dekorów

  • Dobieranie odpowiednich materiałów i narzędzi do pracy

  • Przestrzeganie zasad BHP i norm budowlanych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego

  • Realizacja zleconych prac zgodnie z harmonogramem i normami jakościowymi

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata- warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dokładność wykonywanych prac

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Odpowiedzialność i rzetelność

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym, zgranym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia w zawodzie

  • Praca od Pn-Pt (8:00-16:00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 916353634