2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rogoźnik
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy Elektromontera

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogoźnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma AGRO-SUR, działająca od 26 lat, świadcząca kompleksowe usługi projektowo- budowlano-montażowe w branży techniki dla ogrodnictwa w krajach Unii Europejskiej, jak również poza nią,  do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko

                                                    ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: 42-582 Rogoźnik koło Piekar Śląskich, Będzina, Czeladzi

Zakres obowiązków:

-  prace elektryczne, automatyka

- składanie szaf sterujących,

- instalacje elektryczne

- prace związane z montażem

Oczekiwania:

- doświadczenie przy pracach elektrycznych mile widziane

-  oczekujemy zaangażowania w pracy

- wykształcenia min. zawodowego,

- samodzielności oraz umiejętności organizacji własnej pracy,

- zdolności manualnych,

- uprawnienia SEP Eksploatacja i Dozór będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę o pracę

niezbędne narzędzia pracy

pracę w młodym , dynamicznym i zgranym zespole

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń ( takich jak szkolenia , kursy)

możliwość dalszego rozwoju

oferujemy wysokie wynagrodzenie na stabilnym stanowisku

Lokalizacja

Rogoźnik,

Śląskie

Śląskie, Rogoźnik
ID: 809396678