2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łozina
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnijmy projektanta

Wynagrodzenie

4 600 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łozina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Firma EUDI Sp. z.o.o. (EUDI KUCHNIE), poszukujemy projektantów.

Obowiązki:

  • Tworzenie innowacyjnych koncepcji projektów meblarskich z uwzględnieniem estetyki, funkcjonalności i ergonomii.

  • Projektowanie mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, uwzględniając różnorodne style i trendy.

  • Przygotowywanie szczegółowych rysunków technicznych, w tym planów montażowych, list materiałowych i wizualizacji 3D.

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i dostawcami w celu zapewnienia jakości i terminowości realizacji projektów.

  • Badanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania oferty do oczekiwań klientów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w projektowaniu mebli lub wyposażenia wnętrz.

    • Znajomość programów  oraz oprogramowania do projektowania 3D.

    • Kreatywność, umiejętność myślenia przestrzennego i dbałość o detal.

    • Znajomość materiałów stosowanych w produkcji mebli oraz procesów technologicznych z nimi związanych.

    • Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja z różnymi działami firmy.

    • Wykształcenie lub kwalifikacje związane z projektowaniem mebli

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres e-mail  z tematem "Projektant Mebli".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej

Termin składania CV: do 30.05.2024

Lokalizacja

Łozina,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Łozina
ID: 916705190