2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brodnica
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię technologa żywności

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MPPH Bromilk to producent nabiału z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży spożywczej. Należymy do grupy kapitałowej która w swoim portfolio posiada, także inne przedsiębiorstwa produkcji spożywczej.

Posiadamy w 100% kapitał polski.

Chcesz dołączyć do organizacji kształtującej się na nowo? Zależy Ci na na rozwoju własnym i marki, której będziesz częścią? Poszukujemy osoby na stanowisko technologa żywności.

Oferujemy stałą posadę z możliwością rozwoju w wielu kierunkach rozwoju w malowniczym mieście Brodnica, położonym 60km od Torunia.

Obowiązki

Wsparcie merytoryczne dla pracowników i kierowników poszczególnych działów związanych z produkcją,

Nadzór i kontrola nad procesami technologicznymi w zakładzie,

Sporządzanie nowych, modyfikacja już istniejących procedur wytwarzania żywności,

Wpływ na innowacyjność oraz wdrażanie nowych produktów i projektów,

Opracowanie technologii nowych produktów,

Koordynacja procedur zgodnie z wymogami,

Kontakt z klientami w kwestii projektowania nowych wyrobów oraz udzielania wyjaśnień w zakresie ich specyfikacji.

Kwalifikacje

Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym ,

Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, inżynieria procesowa lub pokrewne),

Otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia,

Umiejętność wykazania się wiedzą merytoryczną,

Odpowiedzialność w realizacji obowiązków,

Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

Forma zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna),

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w branży mleczarskiej.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 917943032