2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Osielec
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię stolarza / pomocnika stolarza / praca przy drewnie

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko stolarz, pomocnik stolarza, monter mebli drewnianych. Osoby z doświadczeniem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wielopiły, maszyn stolarskich m.in szlifierki, wiertarki, frezarki itd.

  • Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu

  • Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

  • Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Odpowiedzialność

  • Silna motywacja i chęć do pracy oraz nauki

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku obowiązkowe.

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione zarówno od umiejętności jak i stażu pracy pracownika

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy

  • Stałe godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Premie uznaniowe

Więcej informacji pod numerem telefonu 530 600 615

Lokalizacja

Osielec,

Małopolskie

Małopolskie, Osielec
ID: 691005081