2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tarnów
Dodane 16 maja 2024

Zatrudnię sprzedawce do sklepu zoologicznego

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawca / obsługa klienta w sklepie zoologicznym Szczeniak w Tarnowie, ul. Słoneczna 37A.

Praca w sklepie zoologicznym wiąże się z opieką nad zwierzętami, w tym także rybami, owadami i gadami. Trzeba być gotowym do bliskiego kontaktu z tego typu zwierzętami. Praca chwilami wymagająca fizycznie. Sklep znajduję się na piętrze, a część dostaw trzeba rozpakować z palety i wnieść do sklepu po schodach, często są to karmy w dużych workach (nawet 20kg), czy też żwiry lub skały w dużych ilościach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

- aktywny udział w procesie sprzedaży,

- dbanie o estetykę oraz porządek na sklepie,

- rozładunek dostaw towaru,

- sprawdzanie terminów ważności produktów,

- karmienie oraz dbanie o zwierzęta / ryby i gady

- „łapanie” zwierząt i owadów podczas sprzedaży

- obsługiwanie kasy,

oraz inne zadania realizowane na tym stanowisku.

WYMAGANIA:

- zainteresowanie tematyką zwierząt i/lub akwarystyki, atutem będzie doświadczenie w branży

- zorientowanie na dłuższą współpracę,

- otwartość i komunikatywność,

- kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

- doświadczenie w pracy z klientem,

- dyspozycyjność (praca także w soboty),

- chęć i zdolność do uczenia się oraz poszerzania specjalistycznej wiedzy z zakresu zoologii

OFERUJEMY:

- pracę od zaraz

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją,

- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne,

- uczciwe i przejrzyste zasady pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 918696437