2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Białołęka
Dodane 12 czerwca 2024

Zatrudnię Panów i Panie do sprzątania osiedli/klatek

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma sprzątająca zatrudni od zaraz Panów do sprzątania terenu zewnętrznego oraz garaży na poniższe obiekty :

Skarbka z Gór 134 - Pan 8 h 5x tydzień Teren zewnętrzny

Aluzyjna 25 - 2 Panie 8h 5x teren wewnętrzny ( od sierpnia )

Oczekujemy od pracownika punktualności, sumienności i uczciwości.

Mile widziane doświadczenie w pielęgnacji terenu.

Obowiązki:

- obsługa maszyn (kosy, nożyce, kosiarki, odśnieżarki)

- mycie garaży

- pielęgnacja zieleni

- grabienie, zamiatanie kostki

- utrzymanie obiektu w czystości

- w okresie zimowym odśnieżanie (też w weekendy)

 Oferujemy:

- prace w miłym zespole

- praca od poniedziałku do piątku po 8h lub 4h

- zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

- pomoc i szkolenie na etapie wdrażania się

- możliwość nadgodzin oczywiście dodatkowo płatnych

Więcej informacji pod numerem telefonu 576  177  055 ; 57*******55

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 697854640