2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Bałuty
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnię osobę do utrzymania porządku w domu jednorodzinnym.

Wynagrodzenie

1 200 - 1 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zatrudnię Panią do utrzymania porządku w domu jednorodzinnym, Łódź - Łagiewniki.

Zakres obowiązków:

- sprzątanie wszystkich pomieszczeń w domu;

- sprzątanie kuchni wraz z myciem urządzeń AGD;

- sprzątanie dwóch tarasów ogrodowych i jednego balkonu;

Czas realizacji: 1-2 razy w tygodniu - tylko w dni robocze.

Godziny sprzątania od 9:00 do 17:00

Informacje dodatkowe: PŁATNOŚĆ BEZPOŚREDNIO PO WYKONANEJ PRACY. NIE ROZLICZAM SIĘ W SYSTEMIE GODZINOWYM.

Rozliczenie następuje każdorazowo po:

- sprzątnięciu parteru wraz z 2 tarasami, klatką schodową, myciem typowych okien (2szt.) - 150 zł;

- sprzątnięciu piętra wraz z balkonem i myciem typowych okien (4 szt.)- 150zł;

ŁĄCZNIE 300 zł tygodniowo.

DODATKOWO - mycie okien fasadowych - 15 zł za każde okno.

W każdym pomieszczeniu zainstalowany jest monitoring, 2 miesięczny okres próbny.

Wymagania: przedział wiekowy 45-55 lat, osoba niepaląca, dokładna, lubiąca czystość, punktualność, obywatelstwo polskie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt sms lub telefoniczny. Jeśli nie będę mogła odebrać połączenia - oddzwonię.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 690470136