2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię na stanowisko serwisant/ elektromechanik

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnię na stanowisko: Serwisant/Elektromechanik

Twój zakres obowiązków:

 Dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji pomp przemysłowych, pomp ciepła i klimatyzatorów oraz montaż

 Naprawa, montaż i demontaż podzespołów mechanicznych i elektrycznych

 Praca w systemie 1 zmianowym 8-16

 Praca stacjonarna w serwisie i w terenie u klienta na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

Nasze wymagania

 Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane kierunkowe w obszarze mechanika i budowa maszyn, elektromechanika, mechatronika, automatyka lub elektryka

 Umiejętność pracy zespołowej,

 Prawo jazdy kat. B

 Komunikatywność oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane

 Doświadczenie w zakresie: mechaniki i budowy maszyn, automatyki

 Uprawnienia elektryczne, f-gazowe. – możliwość wykonania kursów i szkoleń w trakcie

zatrudnienia

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916978297