2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opole
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnię Mechanika pojazdów ciężarowych/skoczek kierowca , Krajówka

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Mechanika Samochodów Ciężarowych / Skoczka Kierowcę Pojazdów Ciężarowych Transport Krajowy Stałe Linie - Nowo otwierany Serwis

Lokalizacja: Opole

Opis stanowisk:

1. Mechanik Samochodów Ciężarowych / Skoczek Kierowca :

Poszukujemy doświadczonego mechanika samochodów ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu. Jako Mechanik Samochodów Ciężarowych/ Skoczek będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie, naprawę oraz konserwację pojazdów ciężarowych oraz w razie absencji kierowców zastępstwo.

Obowiązki:

  • Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych w pojazdach ciężarowych

  • Naprawa silników, układów hamulcowych, zawieszeń i innych podzespołów

  • Wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacji pojazdów

  • Obsługa narzędzi i sprzętu warsztatowego

  • Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy oraz odpowiedzialna eksploatacja pojazdu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodów ciężarowych

  • Znajomość zasad działania różnych systemów pojazdów ciężarowych

  • Umiejętność diagnozowania i samodzielnej naprawy usterek

  • Dokładność i skrupulatność w pracy

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E

  • Doświadczenie zawodowe jako kierowca pojazdów ciężarowych

  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz przepisów dotyczących transportu drogowego

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

Jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem samochodów ciężarowych/ kierowcą pojazdów ciężarowych i szukasz nowych wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aby aplikować, prześlij swoje CV naportalu.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916672938