2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Opolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzezina
Jarosław Olszewski
Dodane 01 maja 2024

zatrudnię mechanik maszyn rolniczych - Brzezina

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam do pracy osobę na stanowisko mechanik maszyn rolniczych.

Miejscem wykonywania pracy jest gospodarstwo rolne w Brzezinie.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z konserwacją, naprawą i instalacją maszyn rolniczych

  • przeprowadzanie wymian skrzyni biegów, silników

  • rozwiązywanie problemów

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie

  • korzystne warunki dotyczące grupowego ubezpieczenia w PZU

  • miłą atmosferę

  • możliwość zakwaterowania

Lokalizacja

Brzezina,

Opolskie

Opolskie, Brzezina
ID: 872289066