2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Gniezno
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnię logistyka (auta osobowe z reklamą)

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Agencja reklamowa o ogólnopolskim zasięgu zatrudni pracownika administracyjnego do nadzoru i organizacji pracy kierowców.

Obowiązki:

  • zarządzanie grupą kierowców własnych

  • zarządzanie flotą aut osobowych i przyczep reklamowych

  • organizowanie mobilnych i stacjonarnych kampanii reklamowych

  • kontrola i rozliczanie pracy kierowców własnych oraz firm podwykonawczych

  • rozliczenia, raporty

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • skrupulatność

  • komunikatywność

  • podstawowa wiedza z zakresu motoryzacji

Oferujemy:

  • atrakcyjna umowa w formie kontraktu menadżerskiego

  • doświadczenie pracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi

  • jasna ścieżka rozwoju kariery we firmie

Proszę o aplikację za pomocą portalu.

Cv w formacie pdf z precyzyjnymi danymi dot. okresów zatrudnienia u poprzednich pracodawców.

Zapraszam do aplikacji.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 911250767