2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bielsko-Biała
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię Księgowego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Przyjmę do pracy księgowego zakres obowiązków:

sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT, Akcyza, GUS.

dobra znajomość prawa podatkowego oraz bilansowego- ze szczególnym uwzględnieniem transakcji wewnątrz wspólnotowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe/ kierunek finanse i rachunkowość

Staż pracy minimum 3 lata

wynagrodzenie brutto od 5 000 zł/system wynagrodzenia czasowy ze stawką miesięczną

Data rozpoczęcia pracy 02.03.2024 r, na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Praca w systemie jednozmianowym od 7.00 do 15.00 w siedzibie pracodawcy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 907404992