2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Kielce
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnie Księgowa /Księgowy

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

PMC Motorsport sp z o.o. to intensywnie rozwijająca się firma z kapitałem polskim, z długoletnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku, produkująca części do motorsportu , tuningu działająca na arenie międzynarodowej

W związku z rozwojem, a tym samym powiększeniem zespołu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku księgowy / księgowa

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu komputerowego;

- weryfikowanie dokumentów pod względem merytorycznym;

- sporządzanie deklaracji JPK_VAT, PIT, ZUS; i CIT

- kontakt z Urzędem Skarbowym, ZUS;

-generowanie i ewidencja dokumentów sprzedaży

-księgowanie faktur kosztowych i sprzedazowych

-wystawianie i ewidencja not obciążeniowych i uznaniowych

- prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki z o.o.

Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego min. 2 lata

-wykształcenie wyższe kierunkowe

-znajomość przepisów CIT ,VAT i ZUS,

-umiejętności analityczne

-samodzielność i umiejętności organizacyjne

-dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel)

-odpowiedzialność i terminowość

- znajomość programu Comarch ERP Optima;

- dobrej znajomości prawa bilansowego i podatkowego

- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w zakresie podatku od towarów i usług vat

Oferujemy:

- elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B;

- pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15

- wsparcie merytoryczne doświadczonych specjalistów - współpraca z biurem rachunkowym przy prowadzeniu rozliczeń miesięcznych

- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia;

- miłą atmosferę w zgranym zespole;

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX oraz o dopisanie w nim klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 917389429