2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Żukowo
Dodane 07 maja 2024

Zatrudnię księgową

Lokalizacja

Żukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika do biura rachunkowego na stanowisku księgowa.

Zakres obowiązków:

· Wprowadzanie oraz dekretowanie dokumentów (kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, weryfikacja wprowadzonych dokumentów).

· Dbanie o terminowe monitorowanie zobowiązań, uzgadnianie rozrachunków.

· Inne czynności związane z zamknięciem miesiąca, roku i bieżącymi potrzebami.

· Przygotowanie danych i raportów na potrzeby firmy.

Oczekiwania:

· Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość).

· Wymagane doświadczenie w księgowości min. 1 rok.

· Znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego.

· Znajomość pakietu MS Office / Excel / Word.

· Mile widziana znajomość oprogramowania Optima.

Lokalizacja

Żukowo,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Żukowo
ID: 916814206