2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Jaroty
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnię księgową

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaroty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów (pełna księgowość)

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT

  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie pracowników

  • sporządzenie sprawozdania finansowego

  • kontakt z urzędami, jeśli zajdzie taka potrzeba

  • inne prace organizacyjno-biurowe

Od kandydata / kandydatki oczekuję:

  • minimalne wykształcenie średnie kierunkowe,

  • znajomość rachunkowości i aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych,

  • znajomość programu Sage Symfonia i obsługi pakietu Office (mile widziane),

  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy,

  • niekaralność,

  • osoba aplikująca powinna posiadać min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości.

Kontakt w godzinach 9:00 - 14:00. Przed kontaktem proszę o wysłanie CV.

Odpowiem na wybrane zgłoszenia.

Biuro Rachunkowe Jolanta Adamowska, ul. Jarocka 57*********99 Olsztyn

Lokalizacja

Jaroty,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Jaroty
ID: 916576318