2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Zawiercie
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Centrum
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnię kosmetologa / kosmetyczkę

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Działający od 5 lat Salon Beauty w Zawierciu  poszukuje Kosmetologa (może być w trakcie studiów) / Kosmetyczki / Recepcjonistki, która dołączy do naszego zgranego zespołu.

Jeśli jesteś osobą ambitną, zaangażowaną i chętnie się uczysz oraz posiadasz doświadczenie w pracy z klientem - odpowiedz na nasze ogłoszenie.

Obowiązki:

·        wykonywanie różnorodnych zabiegów na twarz i ciało,

·        aktywna praca z klientem, budowanie i utrzymywanie trwałych relacji,

·        obsługa recepcji i systemu,

·        stała sprzedaż usług z bieżącej oferty salonu,

·        utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

·        umiejętność pracy w zespole i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb klientów,

·        przyjazne nastawienie do zespołu oraz klientów,

·        kreatywności i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji,

·        dyspozycyjność.

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii za osiągnięte cele sprzedażowe,

·        przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół,

·        możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy,

·        przygotowanie do pracy na stanowisku,

·        stabilną pracę zmianową od pon-pt.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 916563347