2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Inowrocław
Dodane 07 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowcę CE na międzynarodówkę

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Jesteśmy firma działającą w branży TSL. Naszą siłą jest bogate doświadczenie w branży, zespół wyszkolonych spedytorów, oraz portfel swoich klientów. Główne nasze kierunki to południowa i zachodnia Europa (Włochy, Hiszpania) oraz Wielka Brytania.

Nasze wymagania:

  • posiadanie ważnych dokumentów potwierdzających uprawnienia do świadczenia pracy: prawo jazdy C+E; kod 95/ Karta kwalifikacji kierowcy; karta kierowcy

  • rzetelność i punktualność

Twój zakres obowiązków:

  • transport ładunków na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii

  • działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię

  • zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań

To oferujemy:

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

Osoby zainteresowane, spełniające nasze wymagania - prosimy o wysłanie swojej aplikacji klikając na APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48**********71.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 910220360