2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Słupsk
Dodane 05 kwietnia 2024

zatrudnię Dyrektora ds. Handlowych

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

P.H.U.P. Rolmasz Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora ds. Handlowych

Jesteśmy jedną z największych a zarazem najstarszych firm Pomorza Środkowego. Zajmujemy się głównie kompleksową obsługą klienta indywidualnego w zakresie sprzedaży paliw, olejów, nawozów, środków ochrony roślin, zbóż, kukurydzy, grochu, łubinu oraz rzepaku. Posiadamy rozwiniętą własną sieć stacji paliw, własny transport i własne magazyny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze

  • Udokumentowany co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:·

  • Opracowywanie strategii sprzedaży i jej wdrażanie w praktyce

  • Rozwijanie relacji z klientami oraz identyfikowanie nowych możliwości biznesowych

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji

  • Realizacja celów sprzedażowych i budżetowych firmy

Kontakt od pn-pt w godz. 8-14

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 847102102