2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zakroczym
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię do Pomocy Przy Zbiorach Sałaty w Gospodarstwie Rolnym

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakroczym

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukiwani Pracownicy do Pomocy Przy Zbiorach Sałaty w Gospodarstwie Rolnym

Zapraszamy do współpracy osoby chętne do pracy przy zbiorach sałaty w naszym gospodarstwie rolnym. Jeśli jesteś dynamiczny/a, lubisz pracę na świeżym powietrzu i poszukujesz stabilnego zatrudnienia na okres zbiorów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Zbieranie sałaty z pól według ustalonych standardów jakościowych.

  • Sortowanie i pakowanie zbiorów.

  • Praca przy linii produkcyjnej w celu przygotowania sałaty do transportu.

  • Drobne prace porządkowe na terenie gospodarstwa.

Wymagania:

  • Chęć do pracy fizycznej na świeżym powietrzu.

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Motywacja do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na okres zbiorów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Możliwość długoterminowej współpracy dla osób wykazujących zaangażowanie i chęć rozwoju.

  • Możliwość pracy dorywczej

  • Częściowe wyżywienie: dwudaniowy obiad, woda

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą przy zbiorach sałaty w naszym gospodarstwie rolnym, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 50*****75 lub prześlij swoje CV

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie będziemy tworzyć nową jakość

Lokalizacja

Zakroczym,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakroczym
ID: 917062427