2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Chartowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię do biura osobę ze znajomością kadr

Wynagrodzenie

5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami, w tym prowadzenie akt osobowych;

  • Wprowadzanie i weryfikacja danych kadrowo-płacowych w systemie R2- Płatnik

  • Samodzielne naliczanie list z wypłatą wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych;

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników;

  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń należności PFRON;

  • Przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowych i płacowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Wsparcie merytoryczne pracowników w zakresie prawa pracy i spraw płacowych;

    Oprócz kadr, pracownik będzie zajmował się

    realizacją zadań zleconych przez przełożonego

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,

    • dodatkowy pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta multi-sport,

    • atrakcyjne premie,

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 914131162