2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Podlaskie
  6. Zarządzanie sklepem - Suwałki
ALDI Sp. z o.o.
Dodane 18 kwietnia 2024

Zastępczyni/Zastępca Kierownika Sklepu Suwałki, ul. Utrata 109

Wynagrodzenie

5 660 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego.

Twoje zadania

Na stanowisku Zastępczyni / Zastępcy Kierownika Sklepu:

  • pełnisz obowiązki kierownika sklepu w trakcie jego nieobecności w sklepie,

  • monitorujesz realizację wskaźników biznesowych,

  • organizujesz pracę zespołu,

  • zarządzasz towarem w sklepie,

  • odpowiadasz za obsługę klientów, pracujesz na sali sprzedaży i przy stanowisku kasowym,

  • sprawdzasz jakość i świeżość produktów,

  • dbasz o wizerunek sklepu,

  • reprezentujesz firmę przed urzędami i organami kontrolnymi.

Twoje wynagrodzenie

Na tym stanowisku otrzymasz: 5660 zł brutto.

Nasze oczekiwania

Aplikuj do nas na stanowisko Zastępczyni / Zastępcy Kierownika Sklepu, jeśli:

  • masz wykształcenie minimum średnie,

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • efektywnie organizujesz swoją pracę i zespołu,

  • masz doświadczenie w handlu,

  • działasz proaktywnie i zależy Ci na osiąganiu wyznaczonych celów,

  • masz przyjazne podejście do klientów,

  • możesz pracować na dwie zmiany i w weekendy.

Oferujemy

  • Pewne miejsce pracy – jesteśmy siódmą siecią sklepów na świecie pod względem sprzedaży.

  • Brak okresu próbnego.

  • Umowa na czas nieokreślony po roku.

  • Podwyżki stażowe – pierwszą dostaniesz już po roku pracy.

  • Kartę przedpłaconą z comiesięcznym zasileniem – wykorzystasz ją w sklepach ALDI.

  • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny – mamy prywatną opiekę medyczną już od 1 zł, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.

  • Bonus finansowy – jeśli polecisz pracownika do ALDI.

  • Życzliwą atmosferę pracy.

Proces rekrutacji

Złóż aplikację

Kliknij przycisk aplikuj po prawej stronie w tym ogłoszeniu. Wypełnij formularz, w którym pokażemy Ci, jak wygląda praca w naszym sklepie. Poprosimy Cię też o odpowiedzi na kilka pytań. Całość zajmie Ci ok. 15 minut.

Poczekaj na kontakt

Dzwonimy do wybranych kandydatów i zapraszamy ich na spotkanie rekrutacyjne.

Spotkaj się z nami

Na spotkaniu opowiesz nam o sobie i swoim doświadczeniu. Dowiesz się też więcej o pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Poczekaj na decyzję

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci naszą decyzję.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 908103916