2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lublin
Dodane 11 czerwca 2024

Zastępca Szefa Kuchni - SPOKOJNA 2

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli gotowanie jest Twoją pasją (innowacyjność i kreatywność w kuchni są Ci bliskie oraz posiadasz doświadczenie na samodzielnym stanowisku kucharza, Zastępcy Szefa Kuchni, Szefa Kuchni zapraszamy do współpracy.

KTO: Spokojna2

WYMAGAMY:

  • Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne - mile widziane

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Efektywne zarządzanie oraz budowanie przyjaznej atmosfery

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie Szefa Kuchni w bieżącej działalności kuchni

  • Zarządzanie zespołem pod nieobecność Szefa kuchni

  • Przygotowanie wysokiej jakości dań oraz dbanie o ich prezentację

  • Wsparcie Szefa Kuchni w zakresie kontroli i nadzoru nad kosztami gastronomicznymi, dokonywaniu kalkulacji food cost oraz w utrzymaniu wskaźników na odpowiednim poziomie

  • Nadzór nad przygotowaniem comiesięcznych inwentaryzacji

  • Porządek i przestrzeganie przepisów BHP, HACCP

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 919868070