2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Sopot
  7. Manager restauracji - Dolny Sopot
Rekrutacja Sempre
Dodane 17 czerwca 2024

Zastępca kierownika restauracji

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : Zastępca kierownika

Od kandydata/kandydatki oczekujemy pozytywnego nastawienia, zaangażowania, dyspozycyjności nie mniej niż 180h/miesiąc, wysokich umiejętności organizacyjnych, samodzielności, doświadczenia w gastronomii min.3 lat.

Wynagrodzenie od 31,20 zł/h na rękę - szukamy osoby na stałe, nie tylko na sezon

Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, szkolenia, atrakcyjne zniżki na posiłki, miłą atmosferę oraz wsparcie :)

Główny zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzorowanie pracy zespołu kelnerów,

  • prowadzenie rekrutacji, w tym wprowadzenie nowych osób, podpisanie niezbędnej dokumentacji,

  • tworzenie grafików,

  • szkolenia i ciągła weryfikacja wiedzy zespołu kelnerskiego,

  • rozliczanie zmiany,

  • wsparcie kierownika lokalu w codziennych obowiązkach.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 836224666