2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Górna
Anna Lis
Dodane 14 maja 2024

Zastępca Dyrektora Nadzoru Dydaktycznego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: praca mobilna / zdalna

Centrala: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Nadzór dydaktyczny nad Szkołami oraz wsparcie merytoryczne Szkół w zakresie działalności dydaktycznej
  • Ujednolicenie i standaryzacja działalności i procesów dydaktycznych w Szkołach, przygotowywanie rekomendacji wdrożeniowych, materiałów szkoleniowych i instrukcji
  • Analiza obowiązujących przepisów prawa oraz planowanych zmian, rekomendowanie i wprowadzanie zmian.
  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych
  • Wdrażanie działań rozwojowych, w tym proponowanie nowych kierunków kształcenia
  • Inspirowanie do innowacji metodycznych
  • Nadzór nad jakością kształcenia, w tym promowaniami słuchaczy i zdawalnością egzaminów

Nasze wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ewentualnie doświadczenie jako inspektor Kuratorium, dyrektor szkoły
  • Sprawne poruszanie się po ustawie Prawo Oświatowe
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz w zarządzaniu wieloma projektami,
  • Gotowość do częstego podróżowania i wizytowania oddziałów
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz wyszukiwania danych
  • Wysokie zdolności negocjacyjne, komunikatywność, samodzielność.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • współpracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • auto służbowe (również do celów prywatnych) oraz karta paliwowa.;
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 915419540