2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Piaseczno
Dodane 17 maja 2024

Zaopatrzeniowiec warsztat

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Warsztat poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Zaopatrzeniowca

Główne zadania:

-Nadzór nad prawidłową eksploatacją, oraz konserwacją maszyn i pojazdów na budowach -Wyszukiwanie i  zaopatrywanie parku maszyn w potrzebne materiały eksploatacyjne, części itp.

-Pozyskiwanie nowych dostawców części, podzespołów itd. (kontakt z dostawcami)

-Dostarczanie części na budowy

Wymagania:

-Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

-Znajomość rynku dostawców części zamiennych, podzespołów itd.,

-Znajomość maszyn budowlanych

-Prawo jazdy kat. B, (warunek konieczny)

-Dyspozycyjność

Oferujemy:

-Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ·

-Możliwości rozwoju zawodowego

-Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa-okolice Piaseczna

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918941087