2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 14:06

Zaopatrzeniowiec - Kierowca kat. B

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią działalności w sektorze produkcji. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Aktualnie rozwijamy nowy koncept gastronomiczny Żywioły, w skład którego wchodzą: sklep, piekarnio-cukiernia, i restauracja. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku. A wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, tacy jak TY!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Kierowca kat. B- Zaopatrzeniowiec

Miejsce pracy: Warszawa/Legionowo

Twój zakres obowiązków:

  • dostarczanie produktów spożywczych, piekarniczych i cukierniczych do lokali

  • transport zaopatrzenia, dokumentów itd. między lokalami

  • prowadzenie samochodu służbowego i dbanie o jego właściwy stan techniczny

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada prawo jazdy kat. B minimum 2 lata

  • orientacyjnie zna topografię Warszawy

  • zna język polski

  • jest komunikatywna i lubi pracę z ludźmi

  • jest sprawna fizycznie i gotowa do przejścia badań sanitarno-epidemiologicznych oraz psychotechniki

  • najlepiej bez nałogów

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • zniżki na nasze produkty

  • szkolenie oraz warsztaty poszerzające wiedzę zawodową

  • rozwój w ramach stale rozbudowujących się struktur firmy

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV przez przycisk "Aplikuj"

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22(1) Kodeksu Pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918926844