2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Romanowo Dolne-Osuch
Dodane 16 kwietnia 2024

Zakłady Mięsne Zatrudnią Pracownika Pakowania Wędlin

Lokalizacja

Romanowo Dolne-Osuch

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Mięsne Czarnków DOLINA NOTECI Sp. z o. o pilnie zatrudnią Pracownika Pakowania Wędlin.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad terminem przydatności produktu na buforze

  • Etykietowanie zapakowanych wędlin zgodnie z odpowiednim terminem przydatności oraz kodem produktu

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy pakowaniu wędlin

  • Dbałość o estetykę zapakowanego towaru

  • Dbanie o porządek na miejscu pracy

  • Współpraca z innymi działami firmy: z działem sprzedaży oraz magazynem wysyłkowym

  • Regularna inwentaryzacja buforu

WYMAGANIA:

  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Punktualność i dokładność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie Umowy o pracę

  • Praca od zaraz

  • Wsparcie na etapie wdrożenia do pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu: 57*******60

Informujemy również, że przyjmujemy CV drogą meilową.

Lokalizacja

Romanowo Dolne-Osuch,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Romanowo Dolne-Osuch
ID: 912113172