2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Gotardy
Dodane 16 maja 2024

Zakład Mięsny Lenarcik Sp.z o.o.pracownik do działu utrzymania higieny

Lokalizacja

Gotardy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZAKŁAD MIĘSNY LENARCIK SP. z o.o. poszukuje pracownika do działu utrzymania higieny

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów mycia i dezynfekcji w zakładzie produkcyjnym ( sprzęt , pomieszczenia ).

  • Mycie wózków wędzarniczych, kijów, cymbrów.

  • Pobieranie odpowiednich środków myjąco- dezynfekujących.

  • Obsługa stacji Centralnego systemu Mycia.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna.

  • Mile widziane osoby bez doświadczenia chcące zdobyć nowe umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa.

Lokalizacja

Gotardy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gotardy
ID: 918700977