2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdańsk
  6. Ochrona - Młyniska
Dodane 06 maja 2024

Z-ca Szefa Ochrony Obiektu - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Konsal zatrudni na stanowisko Zastępcę Szefa Ochrony Obiektu - obiekt stoczniowy na terenie Gdańska.

Zakres obowiązków:

- koordynowanie zadań ochrony , podejmowanie decyzji operacyjnych;

- organizacja i nadzór ochrony na remontowanych jednostkach;

- sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli

- nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość;

- utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem ;

- wdrażanie, szkolenie nowych i obecnych pracowników;

- monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji;

- realizacja procedur ochrony, sporządzanie dokumentacji obiektowej;

Wymagania:

- aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

- ważna legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni ( A) ;

- aktualne badania lekarskie + psychologiczne;

- niekaralność;

- dyspozycyjność;

- punktualność;

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony;

- umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu;

- samodzielność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę;

- stabilność zatrudnienia;

- terminowe wypłaty;

- wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego;

Możliwość podniesienia kwalifikacji (koszt szkolenia, egzaminu POKRYWA W CAŁOŚCI FIRMA)

Osoby zainteresowane proszę o aplikowanie poprzez wysyłanie swojego cv.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 916441612